Karınca Yağı Neye İyi Gelir

Karınca yağı neye iyi gelir üzerine öğrenmek istediğiniz herşeye sitemizden ulaşabilirsiniz. Sitemizde detaylarını anlattığımız bu bilgiler sayesinde aradığınız konuda yeterince bilgi sahibi olacaksınız.

Karınca yağı neye iyi gelir sayfamızı okuyarak;

  1. Karınca yağı neye iyi gelir hakkındaki tüm soruların cevabını burada bulacaksınız.
  2. Karınca yağı neye iyi gelir için yazılan yorumları okuyabilirsiniz.
  3. Karınca yağı neye iyi gelir deneyimlerinizi siz de diğer müşterilerle paylaşabilirsiniz.
Karınca Yağı Neye İyi GelirTala Karınca Yumurtası Yağı

Tala tüy dökücünün Kullanımı Tüylü olan bölge klasik (ağda, cımbız, epilasyon vb. gibi) yöntemlerle tüylerden kökünden arındırıldıktan sonra karınca yumurtası yağını tüylerden temizlenen bölgeye; deriye iyice yedirecek şekilde 5-10 dk masaj yaparak sürülür. Her seanstan sonra bu işlem 4-5 geceleri yatmadan önce yapılır. Karınca Yağı Neye İyi Gelir

Önemli Bilgiler

Tüyler alındıktan sonra cildiniz tahriş olduysa duş alarak veya tahriş olan bölgeyi soğuk suyla yıkayarak bir süre cildin dinlenmesini bekleyip daha sonra yağı uygulayın. Unutmayın yağ tüyler kökünden alındıktan sonra masaj yaparak sürülür ve bu işlemi etkili olması için tüyler yeniden çıkana kadar bekleyip işlemi yeniden tekrarlanır.

Duyuru : Sahte Ürünlere Dikkat Edin !

Ne yazık ki her başarılı üründe olduğu gibi bu üründe de sahte ürünler piyasada bulunduğundan, kullanıcılarımıza bu duyuruyu yapma ihtiyacı duyduk. Tala adı altında birden çok kutu ve imaj değişikleri yapılarak lanse edilen sahte ürünlerden uzak durunuz. Bu ürünler başarılı olmadığı gibi içinde neler bulunduğu bilinmemektedir. Sağlığınızı bizim için önemli lütfen riske atmayınız ve bu uyarımızı dikkate alıp tanıdığınız diğer kullanan kişilere iletiniz.

Sahte ürünlerden dolayı etiket ve kapak değişimine gidilmiştir. Ayrıca sahte ürünlerden ayırt edilebilmesi için ürünümüzü kutuladık. 01.05.2009 tarihi itibari ile yeni ürünlerimiz piyasaya sürülmüştür.

Değerli Müşterilerimizin bilgilerine sunarız.

Karınca Yağı Neye İyi Gelir

Karınca Yağı Neye İyi Gelir

Karınca Yağı Neye İyi Gelir

Karınca yağı neye iyi gelir hakkında öğrenmek istediğiniz herşeyi sitemizde bulabilirsiniz.Ana Sayfa  |  Kullanımı  |  Orjinal Tala  |  Basından  |  Neden Biz ?  |  Kullanıcı Yorumları  |  Sipariş  |  İletişim  |  Biz Arayalım  |  Sitemap
Copyright © 2011 orjinaltala.com - Bütün hakkı saklıdır.
LiveZilla Live Help
grup porno erotik hikaye